Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych


W dniu 9 maja na Stadionie Miejskim w Górze, odbyłby się Lekkoatletyczne Indywidualne Mistrzostwa Uczniów Gimnazjum. W rywalizacji brali udział uczniowie gimnazjum z Góry, Czerniny, Irządzy, Wąsosza oraz Jemielna.

Wyniki końcowe:

Bieg na 100 metrów dziewcząt:

1. Martyna Bieganowska GIM 1 Góra
2. Maria Kulesza GIM 2 Góra
3. Adrianna Ziobroniewicz GIM 2 Góra

Bieg na 100 metrów chłopców:

1. Arkadiusz Połczyk GIM 1 Góra
2. Jakub Szpruta ZSPiG Czernina
3. Kacper Szpruta ZSPiG Czernina

Bieg na 300 metrów dziewcząt:

1. Zuzanna Janicka GIM 1 Góra
2. Oliwia Kazyaka GIM 2 Góra
3. Zuzanna Wozińska GIM 1 Góra

Bieg na 300 metrów chłopców:

1. Łukasz Połczyk GIM 1 Góra
2. Maciej Szymański GIM 2 Góra
3. Miłosz Poliwczak GIM 1 Góra

Bieg na 600 metrów dziewcząt:

1. Julia Baran GIM Jemielno
2. Hanna Chocianowska GIM 1 Góra
3. Zofia Kaźmierczak GIM 2 Góra

Bieg na 1000 metrów chłopców:

1. Kacper Macioszek GIM Wąsosz
2. Krzysztof Kleiber GIM Wąsosz
3. Wojciech Koroś GIM 1 Góra

Bieg na 1000 metrów dziewcząt:

1. Róża Łopusiewicz GIM 1 Góra
2. Wiktoria Przeworska GIM 1 Góra
3. Paula Wittek GIM 2 Góra

Bieg na 2000 metrów chłopców:

1. Miłosz Murcha GIM 1 Góra
2. Krzysztof Pokrop GIM Irządze
3. Adam Jakubczyk GIM 2 Góra

Skok w dal dziewcząt:

1. Rozalia Zawieja GIM 2 Góra
2. Emilia Knihnicka GIM Wąsosz
3. Daria Muszyńska GIM 1 Góra

Skok w dal chłopców:

1. Stanisław Strombek GIM Irządze
2. Arkadiusz Zielinowski GIM 2 Góra
3. Jakub Bogusiewicz GIM Wąsosz

Skok wzwyż dziewcząt:

1. Wiktoria Dziura GIM Wąsosz
2. Anna Żmijewski GIM 1 Góra
3. Daria Świdrak GIM 2 Góra

Skok wzwyż chłopców:

1. Klaudiusz Łaciniak GIM Wąsosz
2. Bartłomiej Pieńkos GIM Irządze
3. Jakub Jarząb GIM 1 Góra

Pchnięcie kulą dziewcząt:

1. Martyna Ulman GIM Irządze
2. Nicole Kwiatkowska GIM 1 Góra
3. Marta Ratajczak GIM 1 Góra

Pchnięcie kulą chłopców:

1. Piotr Rekowski GIM 2 Góra
2. Bartosz Pala GIM Jemielno
3. Kacper Baran GIM Jemielno

Rzut oszczepem dziewcząt:

1. Aleksandra Nawrot GIM 1 Góra
2. Marcjanna Jaróżek GIM 1 Góra
3. Katarzyna Ciupek GIM 1 Góra

Rzut oszczepem chłopców:

1. Wojciech Kozakiewicz GIM 1 Góra
2. Bartłomiej Łasisz GIM 2 Góra
3. Jakub Matyla GIM 2 Góra

Rzut dyskiem dziewcząt:

1. Karolina Baranowska GIM 1 Góra
2. Agata Burdziuk GIM 2 Góra
3. Aleksandra Barda GIM 1 Góra

Rzut dyskiem chłopców:

1. Jakub Skiba GIM 2 Góra
2. Jan Humeniuk GIM 2 Góra
3. Bartłomiej Szalkowski GIM 1 Góra

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt:

1. GIM Wąsosz
2. GIM Jemielno
3. GIM 2 Góra

Sztafeta 4 x 100 chłopców:

1. GIM Jemielno
2. GIM Wąsosz
3. GIM 1 Góra

Sztafeta szwedzka dziewcząt:

1. GIM 1 Góra
2. GIM 2 Góra

Sztafeta szwedzka chłopców:

1. GIM 1 Góra
2. GIM Jemielno
3. GIM 2 Góra

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów oraz życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorami byli: Szkolny Związek Sportowy, Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze

Nagrody w całości zostały sfinansowane ze środków Gminy Góra.